Strona główna

Hodowla kociąt brytyjskich – Marvil*PL z Ostrołęki

 Serdecznie witam na stronie internetowej poświęconej hodowli kotów brytyjskich. Niezwykle się cieszę, że mogę podzielić się z Tobą moją pasją oraz zamiłowaniem. Mam nadzieję, że to początek udanej współpracy!

 

Hodowla kotów brytyjskich Marvil*PL należy do Elitarnego Klubu Kota Rasowego (EKKR) zrzeszonego w federacji Felis Polonia – jednej z największych organizacji felinologicznych, która znajduje się pod patronatem renomowanej Międzynarodowej Federacji Felinologicznej (Federation Internationale Feline, FIFe).

 

W mojej rodzinnej hodowli niebieskich kotów – bo tak również określa się kota brytyjskiego, obecnie mieszka 9 futrzaków – 7 kotek (w tym dwie z hodowli Perłowy Raj*PL oraz  zza granicy – Ukrainy i Rosji), a także kocur z Czech Rosji i Niemiec. Wszystkie z nich są bardzo dobrze oceniani na wystawach. Warto zaznaczyć, że wykonujemy regularne badania pod kątem chorób genetycznych, takich jak: HCM, PKD, FeLV (wirus kociej białaczki) czy FIV (wirus niedoboru immunologicznego). Zapewniamy stałą opiekę weterynaryjną u cenionych specjalistów. Dzięki lokalizacji mojej hodowli kotów brytyjskich w Ostrołęce, w promieniu ok. 120 kilometrów znajdują się takie miasta jak Warszawa, Białystok czy Olsztyn – serdecznie zapraszamy.